FANDOM


Neden telepatim yüksek Olmalı ?

Cevap: telapatisi yüksek bir şehrin düşman Şehire gonderdiği Casusluk Raporları okadar ayrıntılı gelir.

Hatta 10. Seviye bir telepati düşmanın enson pc başında ne zaman vakit geçirdiğini bile sezebilir.

Oldukça etkili değilmi?
TelapatiNeden Büyük Dragon için Zırh Bulmalıyım?

Cevap: Buyuk dragon için zır çok önemlidir. yetişkin bir dragon un zırhları tamamlandığı taktirde,

Düşman şehirlere savaşa gondermek için hazır bir dragon olarak beklemede kalır ve istediğiniz an yollayabilirsiniz.
Zırh


Nereden bulabiliriz ?

Cevap: Anthropus kamplarından Zırhları bulabilirsiniz.Neden Asker üretebilmem için Boş nüfus olmuyor?

Cevap: Oyuna ilk başladığımızda bizlre sadece 1 şehir veriliyor bu şehirde oyunu sürdürbilmemiz için gerekli birimleri kurmamız için yani alanlar verilir. Fakat bu alanlar bize yetersiz geldiği için yeni kasabalar kurmamızı isterler bunun için 1 su dragonu - 8.seviye oyun ve son olarak ova istenir bunların tamamlanması halinde kasabamızı inşa edebiliriz.

Not: Ova seviyeniz in yüksek olmasına dikkat edin yeni kasaba kuracaklar için en önemli nokta diye biliriz.

Çünkü seviye ne kadar yüksek ise okadar çok boş arazi ve süpriz savaşçılar eğitmemiz için okadar olanak demektir.
House

Neden Kamplarda ve boş arazilerde dragonlarım ölüyor?

Cevap: Dragonlar Genelde Kamp ve boş araziler için uygun olmadıkları için pek savaş için tercih edilmezler aksi halde kayıplar kaçınılmaz bu gibi yerlere genelde okçu birlikler gönderilir nedeni okçu birliklerin menzili yüksek olmasıdır düşman birlikler onlara yalklaşamadıkları için okçuların atıcılıkları daha yüksektir bunun için tercihiniz okçu olmasına özen gösteriniz.
Hurlers

Neden Askerler yavaş üretiliyor?

Cevap: yeterli garnizon olmadığı için. Bu gibi durumlarda genel olarak, Oyuna yeni katılanların Düştüğü hatalrdan biridir. çünkü asker üretebilmek için Nüfus arttırıyorlar ve yeni evler inşa ediyorlar. O yüzden garnizonlara yer vermek pek akla gelmiyor. Bu gibi hatalara düşmemek için Orantıyı yakalamalısınız garnizon inşa edin ve seviyeleri en yüksek seviyeye getirin.
Okçu
Kampa Saldırdım Elimdeki okcu saldırdığım;

Lwl a göre yeterli idi ama askerlerim kayıp yaptı NEDEN ??

Cevap: Diyelimki 50 K okçumuz var Metaluji 9 silah kalibrasyonu 9 Genereal 5 yıldız Kamp 7.Lwl Bir önceki Saldırıda ele geçirdiniz ama bir şeyi atladınız Güncellemeyi;

Bu gibi hatalara düşmemek için sayfayı ara sıra yenilemede fayda var.
Kamp

Saldırı Raporu Aldım Askerlerim yetersiz ne yapmalıyım?

Cevap: Eğer Gozcünüz yüksek seviyede ise Saldıran kişinin Size ne kadar birim gönderdiğini nezaman ve Hangi general,generalin gücü v.b. bilgiler gelir. Bu durumda size kordinat olarak en yakın ittifakta bulunan arkadaşlarınıza mesaj atın yada ittifaktaki herkese mesaj olarak saldıraya uğrayacağınızı bildiren bir yazı gonderin. Bu aşamadan sonra ittifaktaki arkadaşlarımız ellerinden geldiği surece size asker tahkim etmeye çalışacaklardır.
Dragons-of-Atlantis1
Neden Bir İttifaka geçmeliyim?

Cevap: İttifak demek Barış Demektir İttifakta bulunduğun yerdeki hiç bir kimse sana saldırmaz, casus gondermez yada bilgilerini paylaşmaz. ittifak demek dostluk ve beraberlik kavramlarını birleştirmiş, dış düşmanlara karşı Güçsüz olmadığını göstermektir ittifak demek Senin bulunduğun Noktayı tanımak demektir Eğer bir itifakın yok ise düşmanlar için Kolay yem demeksindir USTALAR Bu Durumdan seni korumak ve kollamak için en ideal ittifaktır.
Ittifac

Zehirli Pençeler ne işe yarıyor?

Cevap: Zehirli pençeler Dragons of atlantis şehrine yeni gelen gizemli ve merak konusu olan bir savaşcıdır.

Yalnız bu savaşcıyı kullanmak pekte okadar kolay değildir. Çünkü bu savaşcılar diğer savaşcılar gibi Rahat savaşamıyorlar; nefes almaları için Zehirli pençe nefes alma aleti diye bir aparat var öncelik olarak bu aparatları Göllerden toplamanız gerekiyor sonra kasabanızın olması gerekiyor. Kasaba seviyesi kesinlikle 10.seviye ovadan oluşmuş olması gerekiyor aksi durumda zehirli pençe eğitilemez. Bu gizemli ve merak edici savaşcılar Oldukça güçlüdürler. Ovalardan mümkün olduğu kadar toplamanızı tavsiye ediyorum ilerliyen zamanlarda eskisi kadar sık bulamayacağınız bir aparat olacaktır.
Aparat
Zehirli pençe

Pages in category "Genel Bilgiler"

This category contains only the following page.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.